Grala stolarka logo

OKNA ALUMINIOWE

OKNA ALUMINIOWE OknoPlus - TRWAŁOŚĆ NA LATA 

 

Wybierając stolarkę okienną do swojego wymarzonego domu już nie musisz ograniczać się do okien PCV!

To co zachwyca Twoje oko trwałośćią w biurowcach czy obiektach komercyjnych jest już dostępne w bogatej kolorystyce (w tym drewnopodobnej) i w postaci energooszczędnych okien aluminiowyc OknoPlus.

 

Jakie korzyści płyną z wyboru okien aluminiowych ?

 • Ponadprzeciętna trwałość aluminium;
 • Doskonałe parametry statyczne;
 • Niewielki ciężar własny konstrukcji;
 • Możliwość wykonywania b. dużych konstrukcji idących w krok z najnowszymi trendami architektonicznymi;
 • Ogromna paleta kolorów ( RAL, IGP, TIGER, okleiny drewnopodobne, malowanie strukturalne drewnopodobne... na pewno coś wybierzesz);
 • Szerokie spektrum możliwości konstrukcyjnych m.in. drzwi przesuwne narożne, drzwi harmonijkowe, okna z ukrytym skrzydłem, to tylko niektóre z rozwiązań jakie Ci proponujemy;
 • Możliwośc zastosowania systemowych rozwiązań okuć najlepszych producentów;
 • DOSKONAŁE PARAMETRY CIEPLNE (Uw∼0,8 W/m2K), PRZYSTOSOWANE DO OBECNYCH TRENDÓW, GDZIE PRZEWAŻAJĄ ROZWIĄZANIA ENERGOOSZCZĘDNE.
 • Profile od wiodącego belgijskiego producenta - Aliplast

Jeśli choćby kilka z wymienionych argumentów przemawia do Ciebie i jesteś w stanie zainwestować w rozwiązanie które będzie trwałe tak jak tego oczekujesz - jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepsze profile aluminiowe.

 


Profil STAR

 To najwyższa półka pod względem termiki okien aluminiowych, jakie Ci proponujemy. Ten profil dosłownie nie ma sobie równych.

  Współczynnik Uf nawet na poziomie 0,6W/m2K mówią same za siebie. Wyposażone w specjalne przekładki termiczne, ościeżnica okna o grubości zabudowy 90mm i skrzydło 99 mm to wartości nie pozostawiające złudzeń że mamy do czynienia z czymś ekstra.   
Dodając do tego możliwość zabudowy pakietami szybowymi z zakresu 17÷82 mm uzyskamy uniwersalny produkt, który zaspokoi wymagania szerokiej grupy wymagających klientów.
Ten profil jest z powodzeniem wykorzystywany do produkcji drzwi zewnętrznych/wejściowych z panelami nakładkowymi (również w Naszej ofercie). Wyposażony w zawiasy cylindryczne będą służyły przez długie lata, a jeśli to za mało - drzwi Star możemy wyposażyć w ukryte zawiasy. Doskonały fekt końcowy - gwarantowany.

 

Profil Superial

 W przypadku tego profilu mamy do dyspozycji ościeżnicę o grubości zabudowy 75mm i skrzydło 84 mm. Podobnie jak profil star, wyposażony w przekładki termiczne jest zdolny osiągać parametry termiczne, wystarczające do "ciepłych" domów. Wiele możliwości konstrukcyjnych rozwiązań pozwoli sprostać Państwa wizji. Przenikalności cieplne okien, które możemy osiągnąć na tym profilu; oczywiście uzależnione od podziałów i zastosowanych pakietów szybowych czy przekładek termicznych będą oscylowały w okolicach 1,0 W/m2K.

 

 

Profil Imperial

 Ten produkt jest dedykowany głównie do obiektów komercyjnych i tam gdzie bardziej liczy się cena, przenikalności cieplne nie są głównym priorytetem, ale liczy się trwałość materiału z jakiego będą wykonane Państwa okna czy drzwi. Profil Imperial charakteryzuje się wymiarem ościeżnicy na poziomie 65mm i 74mm dla skrzydła. Producent - Aliplast - daje możliwość tak jak w swoich najlepszych produktach wyposażenia profilu w dodatkowe wkłady termiczne. Możliwość szklenia kończy się przy grubości całego pakietu na poziomie 51mm.

 

 

Co jeszcze wykonamy dla Ciebie w aluminium?

Możliwości jest wiele...

 • Systemy przesuwne niskoprogowe HST - ULTRAGLIDE
 • Wielotorowe drzwi przesuwne - VISOGLIDE
 • Zabudowy tarasów/ ogrody zimowe - MODERNSLIDE
 • Drzwi łamane "harmonijkowe" - VISOFOLD

 ... to nie wszystko.

 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

Marka OknoPlus

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

Marka OknoPlus

Top